Gratis informatieavond 'Waarom en hoe je tuin klimaatrobuust inrichten'
4 okt 2022Text
Samen met buurgemeente Herk-de-Stad organiseert de gemeente Lummen vier praktische informatieavonden over hoe jij je tuin kan aanpassen aan het veranderende klimaat. Je ontdekt niet alleen wat een klimaattuin precies inhoudt, je komt ook te weten wat er nodig is om van je tuin een heerlijke klimaattuin te maken én hoe je zelf aan de slag kan gaan. Op dinsdag 11 oktober a.s., om 19.30 uur, vindt de eerste plaats ‘Waarom en hoe je tuin klimaatrobuust inrichten’, in De Markthallen van Herk-de-Stad (Markt 2). Je kan de sessies alle vier los van elkaar volgen.
Inhoud
- korte inleiding over de rol en impact van de klimaatverandering op onze tuinen
- praktische handvaten om jouw tuin klimaatrobuust (opnieuw) in te richten
- alle aspecten komen aan bod: verharding, creëren van schaduw, goed waterbeheer, aanplanten van veel en divers groen
Praktisch
- Deze infosessie duurt ongeveer 2,5 uur, met een pauze van 10 min.
- Er is voldoende mogelijkheid tot vraagstelling tijdens en na de informatiesessie.
- Elke deelnemer ontvangt een Klimaattuinkrant met meer informatie, foto’s, voorbeelden en verwijzing naar de praktische fiches die terug te vinden zijn op de website https://duurzamelimburgsegemeenten.be/home/infosessies-klimaatrobuuste-tuinen-1
- Deze informatieavonden worden gratis aangeboden. Inschrijven is verplicht en dit via www.herk-de-stad.be/infosessiesklimaattuinen.
Meer informatie
- Sofie Devriendt, 013 380 306, Sofie.Devriendt@herk-de-stad.be (voor Herk-de-Stad)
- An Maris, 013 390 543, klimaat@lummen.be (voor Lummen)