Gemeenteraad

De gemeenteraad is het hoogste orgaan binnen een gemeentebestuur. Om de zes jaren worden de gemeenteraadsleden rechtstreeks verkozen. De 23 gemeenteraadsleden zijn op die manier de vertegenwoordigers van de Lummense inwoners. Zij stippelen de krijtlijnen van het beleid in de gemeente uit. Zij vergaderen minstens tien keer per jaar. Iedereen is hier welkom, want deze zittingen zijn openbaar.

Samenstelling ( in alfabetische volgorde )

 
 
 
 
Veerle Beckers
raadslid (CD&V)
Gijzevennestraat 46, 3560 Lummen
0498 14 13 27
veerle.beckers@lummen.be

 
 
 
Johnny Ceyssens
raadslid (Groen)
Loyestraat 6, 3560 Lummen
013 29 40 10
0495 87 30 03
johnny.ceyssens@lummen.be

 
 
 
 
Koen Claes
raadslid (N-VA)
Stokrooiestraat 4A, 3560 Lummen
0476 60 57 90
koen.claes@lummen.be

 
 
 
 
Stefan Coenen
raadslid (Lumineus/Vld)
Infanteriestraat 19, 3560 Lummen
0472 33 72 19
stefan.coenen@lummen.be

 
 
 
 
An Goijens
raadslid (Lumineus/Vld)
Opworpstraat 43, 3560 Lummen
0498 26 82 67
an.goijens@lummen.be

 
 
 
 
Sander Hoogstijns
voorzitter gemeenteraad (CD&V)
Hulshoekstraat 27, 3560 Lummen
0494 44 76 80
sander.hoogstijns@lummen.be

 
 
 
Betty Luyten
eerste schepen (CD&V)
Nachtegaalstraat 29, 3560 Lummen
013 31 37 83
0477 59 24 78
betty.luyten@lummen.be

 
 
 
 
Rita Moors
raadslid (N-VA)
Kapelstraat 21, 3560 Lummen
0475 37 13 08
rita.moors@lummen.be

 
 
 
Maggy Peeters
raadslid (N-VA)
Groenstraat 1, 3560 Lummen
013 52 18 97
0476 80 53 56
maggy.peeters@lummen.be

 
 
 
 
Niels Schoofs
raadslid (onafhankelijk raadslid)
Windmolenstraat 10, 3560 Lummen
0498 67 93 87
niels.schoofs@lummen.be

 
 
 
 
Dirk Snyers
vijfde schepen (CD&V)
Toekomststraat 6, 3560 Lummen
0475 28 68 97
dirk.snyers@lummen.be

 
 
 
 
Hans Suffeleers
raadslid (onafhankelijk raadslid)
Meldertsebaan 70, 3560 Lummen
0497 52 70 92
hans.suffeleers@lummen.be

 
 
 
Guy Vaes
raadslid (CD&V)
Geeneindestraat 115, 3560 Lummen
013 32 86 15
0475 83 10 61
guy.vaes@lummen.be

 

 
 
Lars Van Rode
tweede schepen (sp.a)
Fonteinstraat 4, 3560 Lummen
0496 63 66 01
lars.vanrode@lummen.be

 
 
 
 
Wim Vangeel
derde schepen (CD&V)
Meldertsebaan 21 bus 02.2, 3560 Lummen
0486 97 37 97
wim.vangeel@lummen.be

 
 
 
 
Mario Vrancken
vierde schepen (sp.a)
Nieuwstraat 44, 3560 Lummen
0494 53 63 39
mario.vrancken@lummen.be

 
 
 
Luc Wouters
burgemeester (CD&V)
Boogbosstraat 31, 3560 Lummen
013 46 26 33
0475 31 07 29
luc.wouters@lummen.be

Administratief centrum

Telefoon
013 390 590

Openingsuren en sluitingsdagen

(01/07/2018 tot en met 31/08/2018)
Openingsuren
1 jul 2018 tot 31 aug 2018
ma
-
di
-
wo
-
do
-
vr
-
(01/09/2017 tot en met 30/06/2018)
Openingsuren
1 sep 2017 tot 30 jun 2018
ma
-
di
-
wo
-
-
do
-
-
vr
-
Checking status
Checking status
Sluitingsdagen

Nieuwsbrief

Schrijf je in en ontvang het laatste nieuws uit Lummen in je inbox