Gemeente- en OCMW-raad

Print

De gemeenteraad en de OCMW - raad (of raad voor maatschappelijk welzijn) zijn respectievelijk de hoogste organen van een gemeentebestuur en een OCMW. Om de zes jaren worden de gemeenteraadsleden rechtstreeks verkozen. Sinds het decreet lokaal bestuur in werking trad op 1 januari 2019, zijn de 23 gemeenteraadsleden automatisch ook de 23 leden van de OCMW-raad. De raden stippelen de krijtlijnen van het beleid uit van gemeente en OCMW. Iedereen is  welkom tijdens de openbare gedeeltes van de vergaderingen van de gemeenteraad en de OCMW-raad; de data, agenda en verslagen van deze vergaderingen zijn terug te vinden op deze pagina.

Samenstelling ( in alfabetische volgorde )

 
 
 
 
Veerle Beckers
raadslid (CD&V)
Gijzevennestraat 46, 3560 Lummen
0498 14 13 27
veerle.beckers@lummen.be

 
 
 
 
Koen Claes
raadslid (N-VA)
Stokrooiestraat 4A, 3560 Lummen
0476 60 57 90
koen.claes@lummen.be

 
 
 
 
Stefan Coenen
raadslid (Groen)
Infanteriestraat 19, 3560 Lummen
0472 33 72 19
stefan.coenen@lummen.be

 

 

 
Axel Geerts
raadslid (CD&V)
Haagdoornstraat 8, 3560 Lummen
0478 96 47 72
axel.geerts@lummen.be

 
 
 
 
An Goijens
raadslid (Open Vld)
Opworpstraat 43, 3560 Lummen
0498 26 82 67
an.goijens@lummen.be

 
 
 
 
Sander Hoogstijns
voorzitter gemeenteraad (CD&V)
Hulshoekstraat 29, 3560 Lummen
0494 44 76 80
sander.hoogstijns@lummen.be

 
 
 
 
Heidi Lamotte
raadslid (CD&V)
Meldertsebaan 127A, 3560 Lummen
0495 41 06 60
heidi.lamotte@lummen.be

 
 
 
Betty Luyten
raadslid (CD&V)
Nachtegaalstraat 29, 3560 Lummen
013 31 37 83 - 0477 59 24 78
betty.luyten@lummen.be

 
 
 
 
Rita Moors
raadslid (N-VA)
Kapelstraat 21, 3560 Lummen
0475 37 13 08
rita.moors@lummen.be

 
 
 
 
Dirk Snyers
raadslid (CD&V)
Toekomststraat 6, 3560 Lummen
0475 28 68 97
dirk.snyers@lummen.be

 

 

 

Romi Soors
raadslid (CD&V)
Onze-Lieve-Vrouwstraat 29, 3560 Lummen
 

 
 
 
 
Wim Vangeel
raadslid (CD&V)
Meldertsebaan 21 bus 02.2, 3560 Lummen
0486 97 37 97
wim.vangeel@lummen.be

 
 
 
 
Aloïs Van Grieken
raadslid (CD&V)
Sint-Lambertusstraat 15, 3560 Lummen
0496 75 10 42
alois.vangrieken@lummen.be

 

 
 
Lars Van Rode
raadslid (sp.a plus)
Fonteinstraat 4, 3560 Lummen
0496 63 66 01
lars.vanrode@lummen.be

 
 
 
 
Mario Vrancken
raadslid (sp.a plus)
Nieuwstraat 44, 3560 Lummen
011 75 93 98 - 0494 53 63 39
mario.vrancken@lummen.be

 
 
 
Luc Wouters
burgemeester (CD&V)
Boogbosstraat 31, 3560 Lummen
0475 31 07 29
luc.wouters@lummen.be

Administratief centrum

Telefoon
013 390 590

Openingsuren en sluitingsdagen

(01/07/2018 tot en met 31/08/2018)
Openingsuren
1 jul 2018 tot 31 aug 2018
ma
-
di
-
wo
-
do
-
vr
-
Sluitingsdagen
(01/09/2018 tot en met 30/06/2019)
Openingsuren
1 sep 2018 tot 30 jun 2019
ma
-
di
-
wo
-
-
do
-
-
vr
-
-
Checking status
Checking status
Sluitingsdagen

Nieuwsbrief

Schrijf je in en ontvang het laatste nieuws uit Lummen in je inbox